خودروهای چینی به دلیل محدودیت‌های صنعت خودروسازی ایران به یکی از ارکان اصلی حمل و نقل در کشورمان تبدیل شده‌اند. تعداد مدل‌های این خودروها به لطف سود زیاد برای عرضه‌کنندگان و ظاهر جدید و به‌مراتب بهتر از بعضی تولیدات داخلی، روزبروز در حال افزایش هستند. یکی از خودروهایی که به تازگی به جمع هم‌وطنان خود در کشورمان پیوسته، برلیانس H320 است که توسط گروه خودروسازی سایپا و شرکت پارس‌خودرو، مونتاژ می‌شود. برلیانس یکی از برندهای نسبتا مشهور خودروسازی چین محسوب می‌شود و چیزی که جلب توجه می‌کند، شریک آلمانی‌اش یعنی بی‌ام‌و است که ظاهرا بخشی از تجربیاتش را در ساخت این محصول به خودروساز چینی منتقل کرده است.

کلیاتی در مورد برلیانس H320

خودروی برلیانس H320 در واقع مدل هاچ بک محصول H330 می‌باشد که در دو مدل دستی و اتوماتیک در پارس خودرو تولید می‌گردد. این محصول به دلیل ظاهری جوان پسند و امکانات و تجهیزات مناسب ایمنی و رفاهی توانسته جایگاه مناسبی را در میان جوانان کسب نماید. این خودرو از یک موتور ۴ سیلندر خطی ۱۶ سوپاپ (BM15L) بهره می‌برد که توانایی تولید ۱۰۳ اسب بخار در  ۵۸۰۰ دور بر دقیقه و  ۱۳۸ نیوتن متر در ۳۸۰۰ دور بر دقیقه را دارد.

ریمپ ایسیو برلیانس H320

 

 ریمپ ایسیو برلیانس

تیونینگ طاهری یک پیشنهاد فوق العاده برای این خودرو نه چندان پُرشتاب دارد. ما می‌توانیم به کمک ریمپ ایسیو و با  بهینه سازی و اصلاح نرم افزاری عملکرد دریچه گاز، انژکتورها، جرقه و همچنین پارامتر کنترل سنسور اکسیژن، برای شما افزایش توان و گشتاور حدود ۱۰% را به ارمغان بیاوریم.

علاوه بر موارد فوق، برای این محصول ۲ آپشن حرفه‌ای نیز وجود دارد که مشتری می‌تواند در صورت علاقه از آنها نیز بهره‌مند گردد:

۱ –در این خودرو دور موتور کات اف خودرو به دلخواه مشتری تا هر مقداری قابل افزایش است.

۲ – این خودرو نیر همانند بسیاری از خودروهای با دریچه گاز برقی، دارای تاخیر دریچه گاز می‌باشد که تاثیر منفی در شتاب گیری سریع این خودرو دارد. به کمک ریمپ ایسیو این تاخیر نیز قابل حذف است.

خطای کاتالیزور برلیانس

لازم به ذکر است که تیونینگ طاهری این توانایی را دارد در تمام خودروهای برلیانس که خطای کاتالیزور دارند و باعث روشن شدن چراغ چک خودرو می‌شود، به کمک ریمپ ایسیو و بصورت حرفه ای و کاملاً تضمینی این مشکل را برطرف ‌نماید.

ارسال دیدگاه