ریمپ ایسیو جک

جِی ای سی یا جک (JAC) یک شرکت خودروسازی دولتی چینی است. این شرکت قبلا با نام کارخانه خودروسازی « هفئی جیانگوای » شناخته می‌شد که در سال ۱۹۶۴ میلادی تأسیس گردیده بود.
شرکت کرمان موتور در ایران تولید کننده خودروهای سواری و کراس اور شرکت جک است و تاکنون مدل های j3، j5، s5 و s3 را به ایران آورده است.
جک همچنین مدتی است که با یکی از شرکت‌های بخش خصوصی به نام رخش خودرو دیزل قرارداد بسته تا این شرکت، محصولات تجاری (کامیونت و مینی تراک) جک را تحت لیسانس در ایران تولید کند.

دستاوردهای عملیات ریمپ ایسیو جک:

+ افزایش قدرت موتور

+ رفع کپ سر گاز

+ رفع لرزش خودرو در حالت درجا و اسلو

+ افزایش شتاب خودرو

+ کاهش مصرف سوخت

+ افزایش گشتاور موتور

ریمپ ایسیو جک S3
ریمپ ایسیو جک S3

با تقویت سیم ها و وایرها و سوزنهای انژکتور موتور خودرو خود بر قدرت موتور خود بیافزایید.

ریمپ ایسیو جک چینی: جهت کپ نکردن خودرو جک S5 و همچنین دانستن کارایی ریمپ ایسیو جک توجه شما را به ادامه مقاله معطوف می کنیم:

در کل ریمپ ایسیو برای خودروهای چینی باعث بهبود شتاب ، سوخت ، کپ سر گاز و… این خودروهای می شود .

برای خودروی جک S5 نتایج زیر در اثر فرایند ریمپ ایسیو قابل ذکر است:

* حذف  کپ اولیه خودرو

* افزایش قدرت خودرو در سربالایی

* حذف تاخیر دریچه گاز و خوب بهبود عملکرد پدال گاز ( رفع کپ سرگاز)

ریمپ ایسیو جک S5
ریمپ ایسیو جک S5

رفع ناک موتور جک با ریمپ ایسیو

ناک موتور عبارت است از احتراق ناقصی که در موتور رخ می دهد و صدای غیر عادی در موتور ایجاد می کند. این صدا که به اشتباه صدای سوپاپ گفته می شود نوعی احتراق ناقص است که برای موتور ضرر بسیار زیادی دارد. خودروهایی مانند جک جی ۵  این صدا را در حین حرکت و سرگاز دارند.

منشا پیدایش این صدا کیفیت پایین بنزین می باشد که منجر به عدم احتراق مناسب می گردد.  با ریمپ ایسیو و تغییرات زمانبندی آوانس جرقه زنی می توان ناک موتور را بطور کامل حذف کرد.

با فرایند ریمپ ایسیو جک ،  ناک موتور  اصلاح شده و با بنزین موجود و فعلی ایسیو و موتور شما ر همسان سازی می شود.

ریمپ ایسیو جک اس ۵ اتوماتیک

در فرایند ریمپ ایسیو جک اس ۵ اتوماتیک، شتاب اولیه و ثانویه خودرو به میزان قابل توجهی افزایش یافته و میزان بوست خودرو تنظیم می گردد و سرعت تعویض دنده ها و معکوس پذیری در شرایط مختلف جاده ای با کیفیت و سرعت خیلی خیلی بهتر از شرایط فابریک صورت می گیرد.